Informace /Nejen/ pro pacienty:

 

Odborný magazín o zdraví, nemocech, těhotenství a souvisejících tématech pro pacienty. Najdete zde encyklopedické informace o nemocech a vyšetřeních, populárně naučné zprávy z oblasti medicíny a databáze nemocí a lékařských vyšetření od A do Z. Nemoci i vyšetření jsou popsány specialisty z daného oboru.

 

První český zdravotnický portál přináší články jak pro širokou veřejnost tak i pro odbornou. Nabízí články, informace o nemocech, ale také lékařskou poradnu.

 

První internetová lékárna v České republice, působí již od roku 2003. Stránku provozuje kamenná lékárna Prima. Farmaceuti dbají na správné lékárenské zacházení s léky a dalším sortimentem. Dodržují lékárenské normy a provozní řády, řídí se příslušnými předpisy pro správnou lékárenskou praxi.

 

Velký lékařský slovník

Elektronická verze lékařského slovníku obsahující hesla ze všech oborů a oblastí medicíny. Slovník je svou odbornou úrovní vhodný pro lékaře, zdravotníky a studenty medicíny, svou srozumitelností pak vychází vstříc tradičnímu zájmu české veřejnosti o medicínu.